Top Zanfina Ismaili Lyrics

Facebook
Twitter
Problem melden

Urime loqka ime Songtext

Nje Rreze E Bukur Dielli
Ne Dhome Me Depertoi
Buzeqeshjen Ma Ngacmoi
Dhe Faqen Lehte Ma Ledhatoi.

REF:
Urime Loqka Ime
Te Deshiroj Shume Fat
Jete Me Shume Gezime
Te Lumtur E Te Gjate.

Urime Loqka Ime
Se Ti E Meriton
Jeto Me Shume Gezime
E Gjithe Bota Po Feston.

E Kenaqur E Shikova
Ajo Paralajmeroi
Sikur Deshi Te Tregoj
Dite E Madhe Sot Agoi.

Vet Jeta Eshte E Tille
Shumehere Duket Deshtim
Por Nje Dite Me Gezim
E Hedh Poshte Cdo Hidherim.
News
Heidi Klum: So steht Leni zu ihren knappen Outfits
Vor 2 Tagen
Heidi Klum: So steht Leni zu ihren knappen Outfits
Aurora Ramazzotti: Sie ist schwanger!
Vor 2 Tagen
Aurora Ramazzotti: Sie ist schwanger!
Zanfina Ismaili - Urime loqka ime
Quelle: Youtube
0:00
0:00
Made with in Berlin
© 2000-2022 MusikGuru