Top Zanfina Ismaili Lyrics

Facebook
Twitter
Problem melden

Gabim I Madh Songtext

Sillem Sikur E Cmendur Asnje Minut S'kam Flejtur Tash E Degjoj Nje Kenge Te Vjeter.Nuk Di Pse Po Kendon Asgje S'me Intereson E Dua Tash E Dua Nje Jete Tjeter.REF:S'dua T'tinglloj Nje Pesimiste Por Shpesh Me DuketJam Realiste.Dhe Pranoj Eshte Fund Fatal Ti Ishe Nje Gabim I Madh.I Degjoj Njerezit Nga Larg Si Duket Paskan Fat M'pengojne Zerat E Tyre T'lumtur.Lehtas E Prek Pianon De Mol Sa Dhimbshem Jehon Ky Ky Me Eshte Zeri I Duhur
News
Frederick Waite Jr. verstorben
Vor 4 Stunden
Frederick Waite Jr. verstorben
Dieter Bohlen spricht über Intimes
Vor 6 Stunden
Dieter Bohlen spricht über Intimes
Zanfina Ismaili - Gabim I Madh
Quelle: Youtube
0:00
0:00
Made with in Berlin
© 2000-2022 MusikGuru