Top Edona Llalloshi Lyrics

Facebook
Twitter
Problem melden

Pik ne zemer Songtext

Ajo cka ne kete qast po me duhet
Eshte dicka qe shijohet e s'thuhet
Eshte dicka qe nuk blihet por falet
Qe shperthen si vullkan e nuk ndalet

Para teje I ftoft eshte dhe dielli
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr

Perveq teje nuk shoh asgje tjeter
Je I vetmi qe e dua teper
Je I vetmi qetash me ke mbetur
Si nje mall ne syt e mi te pa fjetur

Para teje I ftoft eshte dhe dielli
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr

S'dua ma qe te jemi te huaj
S'jam nje femer qe shkrihem dhe vuaj
Dua t'jem afer teje e lumtur
Qe te zgjohem pran syve te bukur

Para teje I ftoft eshte dhe dielli
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr

N'zemren time krejt papritur
Ti ke hy dhe se ke ditur
Kur e kupton qe eshte e verteta
Ky eshte gezimi qe e ka jeta

Para teje I ftoft eshte dhe dielli
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr
Pik ne zemer ma len kur te shoh e sme rremben
Oh sme puthe njehere oh ta dish ne qaf me merr
News
Manuela Reimann spricht Klartext: Steht eine Rückkehr nach Deutschland an?
Vor 15 Stunden
Manuela Reimann spricht Klartext: Steht eine Rückkehr nach Deutschland an?
‚Let’s Dance‘: Das sagt Nicholas zu seiner Rückkehr
Vor 2 Tagen
‚Let’s Dance‘: Das sagt Nicholas zu seiner Rückkehr
Edona Llalloshi - Pik ne zemer
Quelle: Youtube
0:00
0:00
Made with in Berlin
© 2000-2021 MusikGuru