Top Duli Lyrics

Übersetzung
Facebook
Twitter
Problem melden

Tre vite pa ty Songtext
von Duli

Pse larg teje nuk ndegjoj me perseri
Pse dhe djelli nuk me groh mu sikur ty
Pse kaq t'gjata qenkan netet ne vetmi
T'behem pluhur kemba yte te me shkel
T'behem era floket e tua ti perkdhel

Tre vite pa ty, pa ty, pa ty jetoj ne vetmi
Tre vite pa ty, pa ty, pa ty nuk kam gjum ne sy
Tre vite pa ty, pa ty, pa ty jetoj ne vetmi
Tre vite pa ty, pa ty, pa ty nuk kam gjum ne sy

Dikush tjeter ma qendisi fatin tim
Vajzerine kujt ja dhurove shpirti im
Jetim s'isha, por me bere ti jetim
Qenke modha e ndaluar ti per mu
Se pa ty tash une jeten me jetu

Tre vite pa ty, pa ty, pa ty jetoj ne vetmi
Tre vite pa ty, pa ty, pa ty nuk kam gjum ne sy
Tre vite pa ty, pa ty, pa ty jetoj ne vetmi
Tre vite pa ty, pa ty, pa ty nuk kam gjum ne sy.
News
Pietro Lombardi: So süß gratuliert er Sarah zum Baby
Vor 2 Tagen
Pietro Lombardi: So süß gratuliert er Sarah zum Baby
Lana Del Rey: Ihre Traum-Kollaboration
Vor 55 Minuten
Lana Del Rey: Ihre Traum-Kollaboration
Duli - Tre vite pa ty
Quelle: Youtube
0:00
0:00
Made with in Berlin
© 2000-2021 MusikGuru