Top Ermal Fejzullahu Lyrics

Goca Nga Tirana Lyrics

Weiterlesen

Ermal Fejzullahu - Goca Nga Tirana Songtext

Për Her Të Par Në Shipëri
Une Erdha Kur Isha Femij
Si Qdo Kosovar Me Emotione Trasuar

Degjova Shum Histori
Dhe Pash Shum Bukuri
Po Ni Goc Tirane Më Kishte Pushtuar

[Bridge]1x
Në Për Vite Ishim Përmalluar Pa E Ditur
Deri Sa Ni Dit Jemi Takuar Pa Pritur
Si Dy Të Rritur

--Refrain--

O Sa Shum Që Qënke Rritur
Dua Të Puth Syrin E Ndritur
Ooooo E Bukur Si Kur Zana
Dua Të Puth Se Buth Me Mall
Ti Më Bon Të Dihem Gjal
Të Dua Goca Nga Tirana
(2x)

Ne endrrat e mia si femi
Te pata simpati
Qielli merrte ngjyren
E syve te tua

Tash kure te shoh perseri
Simpatija u be dashuri
Qielli tash ka ngjyren
E fjalve TE DUA

[Bridge]1x

[Refrain]2x
Im Trend
Claudia Obert: Offene Worte über ihr Sexleben
Vor 1 Tag
Claudia Obert: Offene Worte über ihr Sexleben
Paul Weller: Nicht bereit für House
Vor 5 Stunden
Paul Weller: Nicht bereit für House
Copyright © 2000-2020 MusikGuru.de
Okay
Wir verwenden Cookies. Um Dir einen uneingeschränkten Service zu gewährleisten, stimme der Cookie-Nutzung zu.