Top Adelina Ismajli Lyrics

Dy motra nje frajer Lyrics

Weiterlesen

Adelina Ismajli - Dy motra nje frajer Songtext

Adelina:
Unë do t'ja mar
Syrin do t'ja vëj
Frajerin e saj
Për vete do ta bëj.

Kot e ke të luftosh
Me atë fytyrë të ëmbël
Në duart e mija
Mashkujt bëhen vetëm vegël.
E ti e di se nuk e dua
Por duhesh ta harrosh
E di mirë se do ta marr
E ti vazhdo të dashurohesh.

Zanfina:
Nuk mund të besoj
Që ti më lëndon
Pse frajerin tim
Gjithmon e shikon.
Ai mua më don
Dhe e dashuroj
Askush s'do të mund
Që të na shkatërrojë.

Ref:
A: Meshkujt jan të njejtë
Z: Nuk është e vërtetë
A: Meshkujt duan lojë
Z: Nuk jan të gjith njësoj
A: Ata shum shikojnë
Z: Të gjith ne gabojmë
A: Meshkujt të mashtrojnë
Z: Por një e dashurojnë.

Adelina:
Dhe çdo fjalë e jotja mua më bën
Që më egër të luftoj
Unë atë djalë të mjerë
Do ta fus shumë keq në lojë.
Dhe e di që nuk do t'ndalem kurrë
Kot për të non-stop mendon
Kthjellu pak oj qika mirë
Ai ty s'të meriton.

Zanfina:
Ti mendon kështu
Por gabim e ke
Meshkujt dijnë të duan
Sikur edhe ne.
Lumturia është një
Djemt e meritojnë.
Ata kan zemër
Dhe na dojnë.
Im Trend
Sophia Thomalla wiegt jetzt 10 Kilo mehr
Vor 22 Stunden
Sophia Thomalla wiegt jetzt 10 Kilo mehr
Lady Antebellum: Von Lady A verklagt
Vor 20 Stunden
Lady Antebellum: Von Lady A verklagt
Copyright © 2000-2020 MusikGuru.de
Okay
Wir verwenden Cookies. Um Dir einen uneingeschränkten Service zu gewährleisten, stimme der Cookie-Nutzung zu.